Aktualizacje kryptowalut i bitcoinów sezonu wyborczego – 5 listopada 2020 r

Reprezentantów Stanów Zjednoczonych na pełnych obrotach – z dużą niepewnością, kto wygrał w Białym Domu 2 pełne dni po rzuceniu pierwszego osobistego baletu, rynek kryptowalut i bitcoinów nie pozostawiła wątpliwości, kim są zwycięzcy. Poniżej znajduje się kilka dobrych wiadomości, które pomogą Ci przezwyciężyć obawy przed wyborami.

Gorączka wyborcza? Bitcoin rośnie o 9% i osiąga wartość blisko 15 000 USD

The News Spy i cały rynek kryptowalut jest dziś w ogniu. Pierwsza kryptowaluta zyskała 9% i zbliżyła się do 16 000 $ w mniej niż 24 godziny. Lepszym sygnałem, że Bitcoin jest zwyżkowy i będzie kontynuował trend wzrostowy, jest fakt, że wzrósł o 10% w ciągu ostatnich 7 dni i 27,3% w okresie 90 dni.

Cena bitcoina utrzymała się na poziomie ponad 10 000 USD w ciągu ostatnich 100 dni. W ciągu zaledwie 1 dnia do rynku kryptowalut dodano 125 miliardów dolarów. W chwili publikacji tej publikacji jego całkowita wartość wynosi 430 miliardów dolarów.

Mike McGlone, starszy strateg ds. Surowców w Bloomberg, napisał na Twitterze z przekonaniem, że w 2021 roku Bitcoin osiągnie poziom „paraboliczny”.

„Bitcoin może przejść paraboliczny 2021 rok , tak jak to miało miejsce w 2013 i 2017 roku, jeśli poprzednie wzorce się powtórzy. Nowe szczyty są kolejną potencjalną iteracją i mogą być tylko kwestią czasu, chyba że coś, czego nie przewidujemy, spowoduje wzrost popularności i popytu w porównaniu z ograniczoną podażą. „

Ceny Ethereum, XRP, Chainlink i Litecoin Ripple wznoszą się na nowy poziom

Bitcoin cieszy się opinią tego, że podnosi ceny większości altcoinów, gdy nagle rosną i odwrotnie. Każda moneta z pierwszej dziesiątki; w oparciu o kapitalizację rynkową odnotowano przy wzroście cen między 5-14%. Ripple’s XRP ; czwarta co do wielkości wirtualna waluta; według kapitalizacji rynkowej kosztuje obecnie 0,2425 USD.

To więcej niż 5% w ciągu 24 godzin. Projekt inteligentnych kontraktów, Chainlink (LINK) i jeden z najstarszych konkurentów Bitcoina, Litecoin (LTC) zyskał w tym samym okresie od 5% do 14%.

Silk Road skradzione Bitcoin przeniósł się

Aktualizacja: Poinformowano, że Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych przejął 69 369 bitcoinów o wartości 1 miliarda dolarów. Będziemy Cię informować na bieżąco, gdy pojawi się więcej wiadomości.

Bitcoin o wartości ponad 1 miliarda dolarów skradziony z Jedwabnego Szlaku; wczesny i nielegalny rynek dark-web zmienił się w ciągu ostatnich kilku godzin. 69 369 bitcoinów zostało przesłanych z „ 1HQ3Go3ggs8pFnXuHVHRytPCq5fGG8Hbhx ”, adres bitcoin należy do jednego z domniemanych hakerów.

Transfer został odkryty przez @Whale_alert 11 ; bot na Twitterze, którego głównym celem jest śledzenie, śledzenie i zgłaszanie skradzionych bitcoinów i kryptowalut. Ten sam adres przesłał 101 BTC na giełdę kryptowalut BTC-e w 2015 roku. BTC-e od tego czasu operuje zamknięciem.

Nadchodzący fork Bitcoin Cash (BCH)

W niedzielę 15 listopada (11 dni od czasu tego postu) programiści Bitcoin Cash ( BCH ) zaktualizują sieć. Oczekuje się, że rozwidlenie nastąpi przy 1000 blokach. Opublikowane raporty ujawniły dzisiaj, że górnicy wydobyli już 754 z 1000 bloków za pomocą oprogramowania BCHN.

Wspierający Bitcoin jedzie do Kongresu

Cynthia Lummis, republikańska kandydatka do Senatu Stanów Zjednoczonych, została wybrana w wyborach specjalnych na miejsce Mike’a Enzi (po prawej), emerytowanego senatora z Wyoming; stan w zachodnich Stanach Zjednoczonych.

Wybrany senator, Lummis jest aktywnym inwestorem bitcoinowym i entuzjastą kryptowalut, który może zdobyć kolejny głos na temat trudnej sytuacji Bitcoina i kryptowaluty w rządzie Stanów Zjednoczonych w 2021 roku i później.